ZÁKLADNÍ PRINCIPY POHYBU – STABILITA – ONLINE VERZE nyní v Předprodeji za zvýhodněnou cenu 👌

by

Převedení našeho kurzu Základní principy pohybu – Stabilita do online verze je již téměř hotovo. Počítáme, že v průběhu června bude už kurz pro vás všechny k dispozici! Absolvování tohoto kurzu je podmínkou účasti pro většinu našich kurzů týkajících se mobility a síly, protože se jedná o základy, které člověk pro zdraví, zlepšení výkonu či budování kondice, síly a krásy zkrátka nezbytně potřebuje.

Naším cílem je vždy eliminace zranění a podpora výkonu. Naše klienty učíme, jak s tělem nakládat, upravujeme držení těla a pohyb, učíme principy pohybu, které jsou aplikovatelné do běžného dne a jakéhokoliv sportu.

Online kurz, který jsme vytvořili, je plnou verzí kurzu, který znáte naživo z našeho gymu. Součástí kurzu je celá videodokumentace – demonstrace a podrobné vysvětlení konkrétní problematiky na modelovi, praktická část s pokyny ke cvičení, detaily, doplňující testy a další ukázková videa. Upgradovali jsme původní skripta, takže v kurzu najdeš podrobný popis a vysvětlení celé problematiky, návod, jak u jednotlivých pohybů/cviků postupovat, formy zjednodušení, ztížení, účel, chyby i tipy. Na kurzu probíhajícím naživo nestojí řeč ani tělo. Nechtěli jsme online kurz o nic ochudit, proto překypuje informacemi a odpověďmi na spousty otázek, které za ta léta, co ho pořádáme, účastníci kladli.

Vše je podrobně vysvětleno tak, aby každý účastník věděl, proč a jak vše v těle funguje. Zároveň se snažíme vyvracet mnoho mýtů o fungování našeho těla a vše si prakticky zkoušíme.

VÝHODY ONLINE KURZU:
  • máš ho k dispozici neomezeně a garantujeme ti vždy nejaktuálnější verzi
  • na rozdíl od celodenního kurzu si ho můžeš rozdělit na několik částí, takže nejsi zahlcen. Navíc v kurzu najdeš i rady k tomu, jak postupovat efektivně a jak se v kurzu co nejlépe orientovat
  • získáš možnost zúčastnit se ostatních kurzů, jejichž podmínkou je právě absolvování kurzu Stability
PROGRAM KURZU: Teoretická část:
  • Základní principy pohybu
  • Pohybová příprava
Praktická část:
  • Základní nastavení, stabilizace a cvičení trupu (stabilizační, koordinační a posilovací cviky na svaly trupu)
  • Základní nastavení, stabilizace a cvičení horních končetin (podporová cvičení, vzporová cvičení, horizontální a vertikální přítah, tlak, vše s důrazem na správnou mechaniku ramene a stabilizaci lopatky)
  • Základní nastavení, stabilizace a cvičení dolních končetin (stoj a jeho variace, výstup na schod, výpad, dřep, hip hinge, …)

Kurz bude k dispozici od poloviny června a právě zahajujeme předprodej kurzu za akční cenu 1200 Kč! V ceně je nyní možnost 30 minutové online konzultace! Zvýhodněná cena platí do konce června 2020!

V plné ceně bude kurz stát 1500 Kč nebo 2000 Kč s možností hodinové konzultace.

Pro zakoupení kurzu v předprodeji piš na info@fyziogym.cz nebo volej 777 640 621 👈
Share