SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO BĚŽCE A LEZCE – ZARUČENÉ VÝSLEDKY!

by

Často nás lidé vyhledávají, když se chtějí svěřit do péče fyzioterapeuta. Po absolvování komplexního vyšetření přichází na řadu konzultace diagnostiky a s tím řešení toho, jak často je třeba pro vyřešení problému, či dosažení požadovaného cíle k nám docházet. Tato informace je zcela závislá na výsledcích z komplexního vyšetření a má tedy individuální charakter. Každopádně se stále setkáváme s tím, že jsou lidé zaskočení, když doporučujeme docházet na lekce častěji než 2x za měsíc.

Jednou z nejhlavnějších náplní naší práce je učení pohybu. Tomu samozřejmě předchází, nadchází a zároveň se tím prolíná terapie tkání, mobilizace a jiné přípravy, cvičení, posilování, a další. Pokud se chcete něco naučit, tak čím více času tomu obětujete, tím rychleji a lépe se to naučíte. Tím v žádném případě nechceme říct, že učení se novým pohybům je snadná věc a trvá krátkou dobu. Pokud chcete kvalitu a dlouhodobý efekt, tak je tomu samozřejmě naopak. Ale ten první vstup, první setkání těla s novinkou, kterou si chcete osvojit by měl být intenzivní. Lidé, kteří k nám chodí mají většinou ponětí o tom, kam jdou a jaký je koncept naší práce, ale i přesto bývají po první lekci zaskočení tím, co po nich chceme, co jim jde a nejde a jak jsou zdánlivě jednoduché pohyby/cviky velmi náročné. Aby si tělo bylo schopné nové pohyby osvojit, tak potřebuje zkoušet a opakovat, učit se. Naší zkušeností z praxe tedy opravdu je, že čím intenzivnější začátek je, tím je efektivnější výsledek.

V minulosti jsme se několikrát setkali s klienty, kteří po určité časové období docházeli na lekce k nám do Fyzio gym Cooper každý den. Máme v živé paměti jeden mimopražský manželský pár, který se rozhodnul navázat s námi spolupráci a prvních 14 dní se svěřit do naší péče na každý pracovní den. Výsledky byly fascinující, opravdu se nám měnili před očima a po absolvování tohoto „turné“ se cítili mnohem lépe. Byl to zajímavý odrazový můstek pro následnou dlouhodobou spolupráci, kdy už následně dojížděli 1x týdně a dojíždějí doposud. Naší zkušeností je, že vyšší frekvence terapií hraje na začátku navázání spolupráce zcela klíčovou roli, co se efektivity týče.

Málokdo si takovou intenzivní péči může s finančních a časových důvodů dovolit. A protože bychom Vám přáli tu změnu zažít, tak jsem pro Vás připravili speciální letní nabídku. Za jedinečnou cenu si u nás můžete pořídit komplexní diagnostiku pohybového aparátu a k tomu 20 lekcí. Vyčerpání těchto lekcí bude časově limitováno, ale po dobu této „ozdravné kůry“ si můžete lekce čerpat v libovolných termínech. Tak teď už žádné výmluvy a pojďte do toho, taková výhodná nabídka se už nebude jen tak opakovat!

Máme zde nabídku speciálního programu pro LEZCE a BĚŽCE. Věnujete se lezení,a nebo běhu? Pak je tato nabídka šitá Vám na míru.  Podrobný program této akce naleznete zde

Share