Sleva pro maminky

by

Vážení příznivci Fyzio gym Cooper, jelikož máme radost z výsledků své práce, tak jsme se rozhodli připravit SLEVU 20% na balíčky komplexní péče, a to pro ženy na mateřské a rodičovské dovolené!

Ženy by návrat svého těla do formy po proběhlém těhotenství neměly zejména ze zdravotního hlediska podcenit. Změny, které se v těle v období těhotenství odehrají jsou nepřehlédnutelné a z funkčního hlediska se tělo po porodu ocitá ve velmi nevýhodném a neobvyklém stavu. Pokud žena svou rekonvalescenci bere vážně a pod dohledem odborníka postupně tělo dává zpět „dohromady“, tak může dosáhnout lepšího stavu než před otěhotněním.

Pokud naopak není dostatečně informovaná, cvičí nevhodné cvicky v nesprávnou dobu, tak může mít těhotenství trvalé následky. A o to jistě žádná žena nestojí.

Často se udává enormně dlouhá doba, po kterou by žena neměla cvičit nebo se naopak cvičí brzy cviky, na které je tělo třeba nejprve připravit. Dochází pak buď k přetížení nebo naopak tělo strádá, protože je slabé a křivé. Navíc může stav zhoršit rozestup břišních svalů, aj.

To vše se ale dá řešit a když člověk ví jak na to, tak to není ani tolik náročné.

Víme, že ženy po porodu potřebují být zdravé a fit pro své malé ratolesti. A proto jsme tu pro Vás, ochotni poradit a pomoct! Tak se neváhejte obejdnat na tel.čísle 773 661 887.

Jednou z našich svěřenkyň je Nikol Chovanová. Maminka 2 holčiček je nyní 6 měsíců po 2.porodu. Již několik měsíců s námi spolupracuje. Cíle a očekávání se jí plní a cítí se velmi dobře. Nikol se věnuje lezení a za poslední 3 týdny se jí podařilo na bouldrech vylézt už 7 cest v obtížnosti 7! To považujeme za velký úspěch. Nikol o spolupráci s námi píše blog. Všechny díly najdete zde: www.fyziogym.cz/clanky/.

Akce platí při zakoupení balíčku do konce záři 2018.

Těšíme se na Vás!
Team Fyzio gym Cooper

Na fotce Nikol při přelezu cesty Brad Pitt – 7A.

Share