PO PORODU DO FORMY S FYZIO GYM COOPER – 12.DÍL

by

SEZÓNA ZAČALA, JEDE SE DO SKAL!

Sezóna začala, přichází čas výletů, lezení a pohody ve skalách. Je to doba, kdy trávíme většinu volného času v přírodě na čerstvém vzduchu, spíme v naší na bydlení upravené dodávce, kempujeme a jsme prostě šťastní 😊.

Děti to v dodávce prostě milujou, a to od úplných mrňat..zřejmě je fascinuje, že je tak bízko strop a co je na něm, taky máme všude okna a tak jsou jako na vyhlídce. Celodenní pobyt na čerstvém vzduchu jim taky dělá úplně nejlépe. 

Na lezeckou sezónu jsem se už vážně těšila, pravdou totiž je, že jsem si ji už pěkně dlouho neužila! Na podzim roku 2016 jsme byli na Sardinii, to bylo 4 měsíce po prvním porodu a bylo to prostě boží! Zároveň to bylo až dodnes naposled, co jsem lezla na prvním konci lana. Pak totiž začala zima a my se uchýlili dovnitř a trénovali na umělých stěnách. Znova jsme se na skalách ukázali na jaře, a to jsme byli na bouldrech ve francouzském Fontainebleau. Hned po příjezdu domů jsem však zjistila, že jsem těhotná a zbytek sezóny už byl v duchu lehkých cest na druhém konci lana. Takže teď jsem už na lezení venku vážně natěšená!

Letos jsme stihli den na Škrovádě u Pardubic, kde jsme bouldrovali. V oblasti jsme byli poprvé a líbilo se nám tam. Je to opravdu baby friendly. Sektory jsou asi 5 minut od auta a všude rovinky. Takže pohoda pro rodiče i děti! Pak jsme se vydali na víkend bouldrovat na Ostaš. Tam to bylo taky moc fajn, dokonce se mi podařilo přelézt boulder v obtížnosti 6c+/7a! No a tento víkend jsme byli v Německé Frankenjuře lézt s lanem. Sama jsem byla zvědavá, jak se budu na laně cítit, jak se poperu s obvyklým strachem z padání a skákání, a tedy velkým lezeckým limitem. 

 

A jak to dopadlo? 

Vylezla jsem si cestu v obtížnosti 7+, těžší jsem tam ani nezkoušela a pak pár „morálových“ sedmiček. Lezení bylo úžasné, pocit na prvním konci lana a všeho co k tomu patří mi velmi rychle osvěžil, proč lezení miluju. A dokonce jsem si v jedné 7plusce i dvakrát odskočila!

Když shrnu svůj dojem z těchto 3 lezeckých dnů a víkendů, tak jsem se cítila pohybově moc dobře. Měla jsem nějakou sílu i vytrvalost a technika na tom byla taky jakž takž– ta se mi ale mění podle toho jak vysoko jsem nad posledním jištěním :D. No a musím tedy poděkovat za přípravu teamu Fyzio gym Cooper, protože na to, že jsem 4 měsíce po porodu druhého dítěte a tak dlouho jsem nelezla mě už teď dostali do opravdu skvělé formy. DÍKY!

Předchozí dílDalší díl

Share