NAORDINOVAL TI DOKTOR JAKO LÉK NA BOLEST A ZRANĚNÍ KLID? EXISTUJE I JINÉ ŘEŠENÍ?

by

Jsi sportovec, zranil ses a doktor Ti naordinoval klid? Bojíš se, že forma, kterou si měl se bude každým dnem ztrácet víc a víc? Ano, je to tak a nejhorší na tom je, že klid nemusí být dlouhodobým řešením Tvého problému.

Náš přístup ve Fyzio gym Cooper se odlišuje tím, že se snažíme hledat původní příčinu Tvého problému. Pokud totiž odstraníš pouze důsledky (akutní bolest, …), tak se potíže dříve nebo později vrátí. Naordinovaný klid či na akutní problém cílené terapie jsou zcela v pořádku, ale pokud problém vychází ze špatného držení těla a pohybu je třeba začít co nejdříve pracovat na jejich korekci. To samotné může být důvodem zlepšení akutního stavu a navíc se postaráš o to, aby se problém už neobjevil.

Často si člověk neuvědomuje, že držení těla a pohyb, který provádí nejsou ideální a už vůbec ho nenapadne, že by to mohlo být iniciátorem potíží s pohybovým aparátem. Je tomu ale většinou tak.

Opravdu všem bychom vřele doporučili absolvovat naši komplexní diagnostiku pohybového aparátu, a to jak při potížích, tak z prevenčních důvodů. Protože bolest a pohybové limity jsou velkou překážkou v běžném životě i ve sportu.

Chceš se o diagnostice, kterou děláme dozvědět více a částečně si ji i vyzkoušet?

Tak přijď 14.9.2019 na náš Den otevřených dveří.

Na programu máme mimo jiné několik druhů diagnostik: – Diagnostika zdraví a terapie, kde nám můžeš sdělit konkrétní potíže či obavy, které máš a my pomocí základních vyšetření zkusíme odhalit v čem je problém a zároveň udělat krátkou terapii. Vše proběhne v tomto časovém rozmezí: 9.00 a 12.00 a 13.30 -17.00. Tato diagnostika je vhodná, pokud máš bolesti či pohybová omezení, ale také z prevenčních důvodů.

– Diagnostika sport a náprava. Pokud jsi sportovec, tak nehledě na úroveň výkonnosti, se kterou sport provádíš potřebuješ, aby Tvé tělo fungovalo správně a ty nepodlehnul zranění. Zároveň každý sportovec se chce zlepšovat. V časech 9.30 – 10.30, 11. -12.30, 14.00 – 15.00, 15.30 – 17.00 se můžeš přijít poradit ohledně sportu, který děláš. Vyšetříme techniku provádění určitých pohybů a v případě potřeby navrhneme formu nápravy. Vše s cílem eliminovat zranění a podpořit výkon!

– Diagnostika hrazda, kampus, stisk. Tato diagnostika je určená nejen pro lezce, ale také pro kohokoliv, kdo cvičí na hrazdě nebo chce začít. Pomocí našeho speciálního přistroje Vám změříme sílu stisku, vyšetříme kvalitu provedení jednotlivých cviků na hrazdě či kampusu. A to v časech 10-11, 14.30 – 15.30.

Share