11. DÍL: MOTIVACE UTLAČOVANÁ NEÚPROSNÝM ŽIVOTNÍM TEMPEM

by

11. DÍL: MOTIVACE UTLAČOVANÁ NEÚPROSNÝM ŽIVOTNÍM TEMPEM

Tak a je to tady. Čas šestinedělí a začátku nového života se dvěma dětmi byl moc fajn. Manžel mi poskytoval maximum času na sebe sama, a tak jsem se mimo péči o děti a domácnost mohla soustředit na své tělo a práci s ním. V podstatě mi takto splnil to, co jsem si přála již v těhotenství. To jsem totiž měla obavy, jak se po porodu při dvou dětech srovnám a dám do kondice tak, abych měla sílu se jim plně věnovat. Teď už se cítím opravdu dobře a v běžném životě i při sportu cítím stabilitu a sílu. Je to fakt skvělý pocit mít své tělo pod kontrolou. Už ani netrpím na bolesti krku a ramen. Mé velké díky patří týmu Fyzio gym Cooper za jejich péči a pomoc, těším se na všechny další pokroky, které společně dokážeme!

Teď když už mě naštěstí tělo nebolívá (ani když nosím v náručí dvě děti naráz :D) se dostáváme do neúprosného životního tempa. Čeká nás mnoho životních a pracovních změn, některé se chystají a některé již proběhly. Jsme v jednom kole a já ztrácím svou možnost pravidelného cvičení či lezení. Ač nechci, tak po náročných dnech, kdy pracovní povinnosti končí nejdřív po 23hodině a nevím jaká bude noc už nemám kapacitu na velké výkony. Uchýlila jsem se tedy k určité krátké domácí cvičební rutině. Mám doma kettlebell a snažím se každý den odcvičit 10x Turkish get up. Před tím vždy nastartuju tělo Osmičkama pánví (spiraldynamika) a razítkuju (BPP). Samozřejmě v rámci možností přidávám i další důležité cviky. Výše zmíněné 3 jsou však na rychlou celotělovou “údržbu” aktuálně značka ideál :).

A co je hlavní, mám jasnou vidinu toho, že vše směřuje ke klidu, spokojenosti, času na rodinu, sebe a na náš skvělý život!

Předchozí dílDalší díl

Share