👉Využíváš ve svém životě chůzi🚶 do schodů⤴️? Kolik💭 schodů denně🔁 vyjdeš? A jak se při tom chová Tvoje tělo🤔?

by

❓Dokážeš si uvědomit práci dolních končetin🦵? Využití opory na stojné noze🦶 a její řetězení? K jakým pohybům🏋️ při tom dochází ve Tvé pánvi? Dokážeš udržet zacentrovanou⚖️ kyčel, pánev a napřímenou páteř? A jakou práci vykonává tvoje kročná noha🦵?

❓Cítíš se při tomto pohybu🙆 silný/á💪 nebo naopak vnímáš🔍, že tvoje tělo někde „uhýbá“⏩?

👉Chůze🚶 je nejpřirozenějším pohybem člověka. Učíme👨‍🎓 se jej od útlého dětství👶 a provází nás po celý zbytek⏭️ života. Při každém kroku do schodů můžeme využít důmyslné ✅architektoniky našeho těla a nechat se doslova vynést ⬆️od kvalitní 👍opory na chodidle🦶 přes 3D pohyb kyčelních kloubů.

Každým krokem tak kyčle zacentrovat⚖️, promazat a posílit💪 A nebo taky ne📉. To záleží na kvalitě⚙️ prováděného pohybu🏃

👉Neoptimální🚫 pohybový stereotyp v kyčelních kloubech se dříve či později projeví vznikem zranění🤕 a bolestivosti❌ v oblasti kyčlí, pánve či sousedních segmentech.

❓Chceš se dozvědět🧐 o správné✅ funkci svých kyčlí víc? Navnímat je🔍, uvolnit🧘‍♂️ a posílit 💪tak, aby mohly co nejlépe📈 a nejdéle fungovat ve tvém běžném i sportovním🏋️ životě? Tak neváhej👍 a přihlaš se na náš kurz 🔵Zdravé kyčle🔵, již tento ⏩pátek od 1⃣7⃣hod. Více info na http://fyziogym.cz/seminare/#3-hodinove

Těšíme se na viděnou!🙋‍♀️

‼️Do konce🏁 léta☀️ stále platí akční cena za 3hsession – pouze 900Kč‼️😉

📸 Jakub Ouvín @bigbubacz

Share